Bestsellery:
Notes w kropki / kratkę / linie / czysty - B5
Notes w kropki / kratkę / linie / czysty - B5

69,00 zł

Blok Straight / Gothic
Blok Straight / Gothic

45,90 zł

Blok do kaligrafii - Copperplate / Spencerian
Blok do kaligrafii - Copperplate / Spencerian

45,90 zł

Notes - 3 powody, dlaczego warto go wybrać
28.jpg

Niemal każdy kto regularnie notuje w swoim dzienniku podkreśla jedną istotną zaletę takiego działania. Jest nią znacznie lepsze zapamiętywanie informacji. Dlaczego w podstawówce robiłeś lub robiłaś ręczne zapiski, kreśląc po nich kolorowymi mazakami i zaznaczając najważniejsze elementy? Z jakiego powodu zakreślane były wszystkie najistotniejsze zagadnienia i punktowane poszczególne definicje? Powód jest ten sam – słowo pisane odręcznie ma moc. Jest w pewnym sensie darem przekazywania informacji. Dlatego pomimo rosnącej cyfryzacji i wszechobecnej elektroniki wiele osób decyduje się na klasyczny dziennik, w którym zapisy dokonywane są odręcznie.

Notes to… moc możliwości

Notes jest wyjątkowy z jednego, bardzo prostego powodu - daje użytkownikowi niemal nieograniczoną wolność w wypełnianiu. Tak naprawdę korzystając z niego nie musisz zachowywać jakiejkolwiek chronologii – możesz w pełni poddać się stanowi flow i wypełniać notes w dowolny sposób. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, abyś notes potraktował jak zwykły dziennik i zaznaczał sobie dni tygodnia, daty i godziny. W ten prosty sposób bardzo szybko przekształcisz go w wartościowe narzędzie do planowania.

Notes Archie’s Calligraphy jest przyjazny piórom wiecznym

Notes w kropki B5 Archie’s Calligraphy został zaprojektowany z myślą o użytkownikach piór wiecznych. Dlatego na etapie produkcji wybraliśmy najwyższej jakości papier o gramaturze 100g, formatu 5B, który świetnie sprawdza się do pisania piórem wiecznym i kaligrafii wykonywanej przy użyciu pióra maczanego. Zastosowanie papieru wysokiej jakości pozwala na korelacje z większością dostępnych na rynku atramentów i tuszy. Bardzo istotny jest fakt, że w przypadku notesu w kropki nie występują problemy z pajączkowaniem czy przebijaniem. Delikatnym prześwitywaniem nie ma się natomiast co przejmować, bo nie wpływa ono niekorzystnie na możliwość pisania po obu stronach kartki.

Notes – możliwość prostego dostosowania

Dzięki nietypowemu układowi zadrukowanych kropek, notes w każdej chwili może być zaadaptowany na pełnoprawny dziennik. Duże kropki umiejscowione są w odległości 1 centymetra, natomiast małe w odległości 1/3 centymetra. Dzięki temu istnieje możliwość adaptacji notesu w kropki w taki sposób, w jaki tylko sobie zażyczymy. Na kilku stronach możemy posiadać tygodniowy plan, aby na następnych zmieścić luźne przemyślenia w formie burzy mózgów. Totalna dowolność sprawiła, że notes w kropki jest bardzo chętnie wybierany przez wszystkich, którzy cenią sobie przestrzeń i możliwość decydowania o tym, jak ma wyglądać ich życie.

Jeśli natomiast szukasz kompleksowego plannera lub skórzanej okładki na notes to możesz sprawdzić inne produkty, znajdujące się w sklepie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl