Okładka na notes - produkt recyklingowy?
16.jpg

W świadomości każdej osoby prowadzącej zorganizowany tryb życia zakup notesu to zakup niezbędny, niejednokrotnie coroczny. Przed nadejściem nowego roku zwykle następuje zwrot w stronę poszukiwania kolejnego, nowego notesu lub planera.

A co gdyby można było wymienić wyłącznie jego zawartość? Czy organizacja każdego roku nie byłaby prostsza? Nie wiązałaby się z pewnością z tak diametralną zmianą. A i poziom przywiązania byłby zdecydowanie wyższy. Kluczową kwestią jest jakość okładki – nie wszędzie dostępna jest ona na najwyższym poziomie.

Okładka na notes – jednorazowy zakup z możliwością długotrwałego użytkowania

Decydując się na wybór skórzanej okładki na notes Archie’s Caligraphy otrzymujesz najwyższą jakość produktu, dzięki ręcznemu wykonaniu ze skóry naturalnej, importowanej z Włoch. Okładka jest wytrzymała, ergonomiczna i bardzo przyjemna w dotyku.

Co ważne – okładka posiada specjalnie zaprojektowane, bezpieczne, miejsce na pióro wieczne, w grzbiecie okładki. Charakterystyczne umiejscowienie sprawia, że nawet najcenniejsze pióro chronione jest przed potencjalnym uszkodzeniem ze wszystkim stron. Dodatkowa patka skóry chroni klips pióra przed ewentualnym zarysowaniem. Okładka posiada miejsce na jedno pióro wieczne o dużym rozmiarze.

Wewnątrz okładki umieszczona została również kieszeń na drobiazgi, która może pomieścić nawet niewielki tablet lub kindle. Z drugiej strony znajduje się natomiast pas skóry, który pozwala solidnie zamocować w okładce notes B5. Po prawidłowym montażu notesu okładka jest zamykana gumką przymocowaną do notatnika.

Notes – serce dziennika

Do okładki może zostać dołączony dedykowany notes Archie’s Caligraphy formatu B5, zawierający aż 240 stron. To rozwiązanie, które pozwoli na wielomiesięczne użytkowanie notesu, a w momencie, w którym zostaną zapisane wszystkie kartki istnieje możliwość wymiany „wkładu” na nowy. To rozsądne rozwiązanie, które pozwoli związać się z dziennikiem i korzystać z jego dobrodziejstw przez wiele lat.

Skórzana okładka na notes - króluje styl!

Zarówno notes, jak i okładka posiadają styl charakterystyczny dla całej linii produktów Archie’s Caligraphy. Utrzymany został on w klimacie vintage, z widoczną koncentracją na detalach. To cecha charakterystyczna marki, która skupia się przede wszystkim na oferowaniu swoim klientom produktów najwyższej jakości. Stąd między innymi wykonanie ze skóry naturalnej czy ręczne szycie. To również świetne rozwiązanie na prezent dla bliskiej osoby.

Warto dodać, że zarówno okładka jak i notes zostały zaprojektowane przez pasjonata piór wiecznych i kaligrafii oraz w całości wykonane ręcznie w Polsce. Efektem tego podejścia jest cała kolekcja produktów marki Archie’s Caligraphy. Zachęcamy do przejrzenia oferty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl