Bestsellery:
Notes w kropki / kratkę / linie / czysty - B5
Notes w kropki / kratkę / linie / czysty - B5

69,00 zł

Blok Straight / Gothic
Blok Straight / Gothic

45,90 zł

Blok do kaligrafii - Copperplate / Spencerian
Blok do kaligrafii - Copperplate / Spencerian

45,90 zł

Zeszyt w kropki – jasny, przejrzysty, klarowny
32.jpg

Zeszyt w kropki to jeden z tych bullet journal, które są najchętniej wybierane przez miłośników planowania, pisania i rysowania. Swoją popularność zawdzięcza unikalnej strukturze, która zdominowana jest przez kropki. Dzięki temu pozostawia bardzo dużą dowolność w wypełnianiu. To szczególnie istotne dla osób, które w dzienniku chcą dać upust swojej kreatywności i wypełnić go po swojemu.

Zeszyt w kropki może stać się zatem plannerem, w którym nie tylko zapisujemy najważniejsze informacje – daty, cele i marzenia, ale również pozwalamy sobie puścić wodzę fantazji i malujemy, rysujemy oraz tworzymy. W Internecie możemy znaleźć wiele pięknie prowadzonych bullet journal, które zawierają wiele rysunków, pomysłów, wizji i koncepcji. Warto przeglądać ciekawe profile regularnie, aby dać sobie szanse na znalezienie inspiracji i nowych możliwości wypełnienia swojego zeszytu w kropki.

O tym, dlaczego naprawdę warto zdecydować się na zeszyt w kropki

Przede wszystkim daje on niemal nieograniczoną wolność wyrażania samego siebie. Posiada jedynie drobne punkty odniesienia w postaci kropek. Na tle podstawowych liniatur dostępnych na rynku – linii, kratki czy gładkiego papieru prezentuje się znacznie ciekawiej, ze względu na brak znaczących ograniczeń, co do formy wypełnienia. Kropki są na tyle unikalne, że pozwalają łączyć ze sobą zalety papieru gładkiego i w kratkę, dając zarówno pełną swobodę wypełniania, jak i możliwość zachowania porządku, równego pisania i rysowania.

Zeszyt w kropki to… wysoka jakość i wielkie możliwości

Ze względu na zamiłowanie do jakości, jakie towarzyszy nam od samego początku tworzenia marki Archie’s Calligraphy, już na początkowym etapie projektowania zeszytu w kropki chcieliśmy, aby był to produkt odznaczający się najwyższą jakością. Dlatego do jego tworzenia wykorzystaliśmy papier o gramaturze 100g, który przystosowany jest do pisania piórem wiecznym oraz kaligrafii przy użyciu pióra maczanego. Wysoka jakość gwarantuje brak problemów z pajączkowaniem czy przebijaniem. Prześwity są natomiast minimalne.

Zeszyt w kropki daje możliwość pisania po obu stronach kartki, dzięki czemu jego zakup można uznać za rozsądną inwestycję. Z nim nie będziesz ograniczony do pisania wyłącznie po jednej stronie, co jest niezmiernie ważne. Dzięki temu otrzymasz 240 stron, które możesz zapisać, a nie – jak ma to miejsce w wielu innych zeszytach – jedynie 120 stron do zapisania.

Rozmieszczenie kropek kluczem do sukcesu!

Na etapie projektowania szczególną uwagę zwróciliśmy na układ kropek, który w większości przypadków determinuje możliwości wykorzystania każdego zeszytu w kropki. Chcieliśmy jednak od początku pozostawić dużą dowolność po Twojej stronie, abyś nie czuł się skrępowany i mógł w pełni wyrazić siebie. Dlatego postawiliśmy na delikatnie zadrukowane kropki w kolorze firmowym oraz nietypowy układ – w odległości 1 centymetra nadrukowaliśmy większe kropki, natomiast w odległości 1/3 cm kropki mniejsze. Dzięki takiemu ułożeniu zeszyt w kropki może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno przez osoby, które piszą literami o rozmiarze 2, 3, a nawet 5 mm.

Oprócz tego, warto abyś wiedział, że nasz zeszyt został w całości uszyty ręcznie. Dzięki temu możliwe jest jego rozłożenie na płasko w każdym miejscu. Posiada on możliwość zamknięcia na gumkę przymocowaną do tylnej strony okładki. Został on wykonany w charakterystycznym stylu vintage, dzięki czemu świetnie nada się na prezent.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl