W swojej ofercie posiadamy kompleksowe rozwiązania dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z kaligrafią.

W procesie produkcji bazujemy przede wszystkim na sprawdzonych rozwiązaniach, które gwarantują najwyższą jakość. Dzięki temu możliwe jest użytkowanie naszych produktów przez bardzo długi okres czasu, nie tracąc przy tym na jakości.

Nasza oferta zawiera:

- Elegancki skórzany notes – to notes i okładka, które w rozsądnej cenie pozwalają rozpocząć swoją przygodę z kaligrafią z przytupem. Posiada miejsce na pióro wieczne. Całość charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania – okładka została zaprojektowana z wykorzystaniem ekologicznej skóry, natomiast notes z najwyższej jakości nieprzebijającego, nieplamiącego papieru.

- Elegancki skórzany notes – posiadający wykropkowane miejsca dla łatwiejszego opanowania podstaw kaligrafii. Został wykonany z należytą starannością.

- Papier do kaligrafii – wykonany z ekologicznego, naturalnego tworzywa charakteryzuje się najwyższą jakością. Nie plami, nie brudzi, nie przebija.

- Okładka na notes – wykonana z prawdziwej skóry jest produktem, który może posłużyć przez długie lata. Posiada wewnątrz miejsce z gumką, w którym można jedynie wymieniać wkład.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami każdego z produktów. Pozwoli to uzyskać najważniejsze informacje i stworzyć podwaliny pod decyzję o zakupie. Polecamy także przejrzeć zdjęcia, które są w pełni unikatowe, a które bardzo wiarygodnie oddają wygląd poszczególnych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl